تجربه استادی 360 درجه

برای اساتید، مشاوران، دانشجویان خارج از کشور و نفرات برتر آزمون ها در تالار اساتید 3گام

تالار اساتید چیست؟

3گام نوآورترین وب سایت آموزشی است که پلتفرم خدمات آموزشی خود را با نام "تالار اساتید" ارائه کرده است. در این پلتفرم امکان ارائه خدمات تخصصی اساتید اعم از کلاس، آزمون آنلاین، مشاوره و حتی سایر خدمات سفارشی دیگر فراهم شده است. ارائه این خدمات به صورت کاملاً آنلاین از طریق اپلیکیشن ویژه اساتید مدیریت می شوند.

مزایای تالار اساتید 3گام

اپلیکیشن اختصاصی اساتید

داشبورد مدیریتی اساتید که همه امور از مشاهده دانشجویان، چت، مدیریت کلاس و تماس امن تا تسویه حساب های مالی از طریق این اپلیکیشن انجام می شود.

امکان همکاری از همه جا

با توجه به داشتن اپلیکیشن اختصاصی اساتید نیازی به حضور در دفتر 3گام ندارند. پس از هر کجای ایران و جهان می توانند بدون هیچ نگرانی خدمات آموزشی و مشاوره ای خود را ارائه کنند.

درصد بیشتر برای اساتید

اساتید پلتفرم 3گام تا 85 درصد از مبلغ پرداختی را به عنوان حق السهم دریافت می کنند. تسویه های تالار کاملاً شفاف با جزئیات کامل انجام می شود.

صفحه اختصاصی در گوگل

صفحه ای به نام استاد در صدر نتایج گوگل. در این صفحه اساتید می توانند خدمات خود را اعم از کلاس، مشاوره و آزمون های آنلاین خود را برای مخاطبان ارائه کنند.

تصمیم سازی مستقل و تخصصی

اساتید در اداره همه امور شامل محتوای تخصصی ارائه شده در کلاس ها و مشاوره ها، قیمت گذاری، برنامه کاری و شرایط برگزاری کاملاً مستقل و مختار هستند.

تماس امن و چت اختصاصی

برای حفظ حریم شخصی اساتید در انجام خدمات اعم از مشاوره و ... شماره تلفن استاد در اختیار دانشجویان قرار نمی گیرد و کلیه ارتباطات از طریق اپلیکیشن انجام می شود.

پشتیبانی

پشتیبانی کامل استاد و کاربر از پیش از خرید تا خاتمه خدمت توسط تیم پشتیبانی 3گام انجام می شود تا اساتید بتوانند بر روی کیفیت خدمات خود بیشتر تمرکز کنند.

اساتید دیده می شوند

روزانه بیش از 20 هزار نفر از 3گام بازدید می کنند و امکان استفاده از خدمات اساتید با جستجو بین اساتید و مقایسه آنها را دارند.

آموزش و عضویت رایگان

در حال حاضر عضویت در تالار اساتید کاملاً رایگان است و اساتیدی که جذب می شوند، به سیستم آموزش تالار دسترسی رایگان خواهند داشت.

به کمک دستیار برنامه ریزی هوشمند، تدوین جدول برنامه ریزی برای مشاوران بسیار ساده تر خواهد بود و خروجی برای داوطلبان، برنامه ریزی دقیق تر و اثربخش تر خواهد بود

دستیار برنامه ریزی هوشمند

چه کسانی می توانند عضو تالار اساتید باشند؟

کلیه اساتید و مشاورانی که تجربه کافی در ارائه خدمات آموزشی دارند، این آموزش ها می توانند در زمینه دانش آموزی و دانشگاهی، کنکوری (سراسری، ارشد و دکتری)، توسعه فردی و شغلی، زبان انگلیسی و مهاجرت باشند همچنین نفرات برتر آزمون های سراسری و یا دانشجویان دانشگاه های خارج از کشور باشند.

اساتید و مشاوران

نفرات برتر آزمون ها

دانشجویان خارج از کشور

مراحل ثبت نام

تکمیل فرم ثبت نام

۱
۲
۳

طی کردن دوره ارزیابی و آموزشی

ورود به تالار اساتید 3گام

سوالات متداول

همین الان ثبت نام کنید

اساتید می توانند فقط به صورت آنلاین کارهای خود را انجام دهند، مثلاً فقط مشاوره تلفنی و کلاس آنلاین برگزار کنند یا در صورت تمایل کلاس حضوری برگزار کنند.

1- انجام کارها به صورت حضوری است؟

 2- برای عضویت در تالار حتماً باید مدرس بود؟

خیر، نفرات برتر آزمون های سراسری مانند کنکور سراسری، ارشد، دکتری، کانون وکلا، نظام مهندسی و ... و دانشجویان دانشگاه های خارج از کشور نیز می توانند عضو تالار شوند.

3- برای عضویت در تالار باید هم کلاس ارائه داد هم مشاوره؟

خیر، اساتید می توانند بنا به توانایی های خود هریک از خدمات کلاس، مشاوره، جزوه، کتاب و آزمون آنلاین را ارائه دهند.

4- درآمد اساتید چقدر است؟

درآمد اساتید کاملاً تابع علاقه و تلاش آنهاست ولی از هر فروش تا 85 درصد از پرداختی به اساتید تعلق دارد. اساتید می توانند با انتشار مقاله در 3گام و ارائه خدمات متنوع درآمد خود را افزایش دهند.

5- مدیریت تالار در زمینه محتوای کلاس ها و مشاوره ها اعمال نظر می کند؟

خیر، اساتید لحاظ علمی و تخصصی کاملاً مستقل هستند و به هیچ وجه موظف به بازاریابی محصولات یا خدمات خاصی نخواهند بود.